Náhrdelník Rhea
ZE ZELENÉHO TURMALÍNU, SLADKOVODNÍ PERLY A STŘÍBRA
Příběh a popis šperkuNáhrdelník Rhea z kolekce Sorelle di Perle spojuje sílu barokní perly s energií zeleného turmalínu. Každá perla je jedinečná svou nepravidelnou formou, zatímco zelený turmalín přináší svěží odstín, který odráží harmonii přírody.
Zapínání je precizně navrženo tak, aby se samovolně neotevíralo.
Ručně vyrobeno v ateliéru TEREZA CHÁ.
Vzhledem k ruční výrobě a použití přírodních materiálů se může objednaný šperk nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.
Balení šperkuŠperk obdržíte v krásném balení.
Během navrhování ambaláže jsem se inspirovala perlovými odlesky. Zelenkavá barva evokuje jemný nádech perel, jejich tichý třpyt odráží delikátní stuha. Krabičky jsou pečlivě navrženy s ohledem na detail a kvalitu, aby se každé rozbalování šperků stalo radostným zážitkem.
Výroba a doba doručeníDoba výroby se liší podle typu šperku, předpokládaný čas výroby a termín doručení uvidíte u každého šperku nad tlačítkem "DO KOŠÍKU". Vyberete-li si v jedné objednávce šperky s různou dobou výroby, celkový termín odeslání se řídí šperkem s nejdelší dobou výroby.
Děkuji, že necháváte svůj šperk vzniknout v čase, který potřebuje.
| Kategorie: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kategorie: | Náhrdelníky, Všechny šperky |
| Materiál: | Stříbro |
| Kolekce: | Sorelle di Perle |
| Drahokam: | Perly, Turmalín |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Drahokam: | Turmalín |
| Velikost turmalínu: | 3,8 mm |
| Uzlíky mezi drahokamy: | Ano |
| Perla: | Přírodní sladkovodní barokní |
| Velikost perly: | 9x12 mm |
| Hmotnost šperku: | 7-10 g |
| FAQ: | 2,3,1,10 |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.