Náramek Mira
ZE SLADKOVODNÍCH PEREL, SPINELU A STŘÍBRA
Příběh a popis šperkuNáramek Mira je složen z nepravidelných perel, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou velikost a tvar. Každá perla v tomto šperku vypráví svůj vlastní příběh, čímž symbolizuje krásu v různorodosti. Proložení barevným spinelem už jen umocňuje celkovou kompozici a dodává náramku něžný prvek.
Ručně vyrobeno v ateliéru TEREZA CHÁ.
Vzhledem k ruční výrobě a použití přírodních materiálů se může objednaný šperk nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.
Balení šperkuŠperk obdržíte v krásném balení.
Během navrhování ambaláže jsem se inspirovala perlovými odlesky. Zelenkavá barva evokuje jemný nádech perel, jejich tichý třpyt odráží delikátní stuha. Krabičky jsou pečlivě navrženy s ohledem na detail a kvalitu, aby se každé rozbalování šperků stalo radostným zážitkem.
Výroba a doba doručeníDoba výroby se liší podle typu šperku, předpokládaný čas výroby a termín doručení uvidíte u každého šperku nad tlačítkem "DO KOŠÍKU". Vyberete-li si v jedné objednávce šperky s různou dobou výroby, celkový termín odeslání se řídí šperkem s nejdelší dobou výroby.
Děkuji, že necháváte svůj šperk vzniknout v čase, který potřebuje.
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Kategorie: | Náramky, Všechny šperky |
| Materiál: | Stříbro |
| Drahokam: | Perly, Spinel |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Drahokam: | Perly přírodní sladkovodní, spinel |
| Velikost perel: | 3x4-8x10 mm |
| Velikost spinelu: | 3 mm |
| Hmotnost šperku: | 7 g |
| FAQ: | 2,3,6,7 |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.