Náušnice Mália
ZE ZLATA A KESHI PEREL
Příběh a popis šperkuNáušnice Mália propojují jemnost světla s přirozenou kresbou keshi perly. Horní část svým měkkým tvarem připomíná stín, ze kterého vystupuje samotná perla jako jeho živý protipól. Její organický povrch je doplněný drobnými kuličkami, které působí jako body světla vyrůstající přímo z jejího nitra.
Ručně vyrobeno v ateliéru TEREZA CHÁ.
Vzhledem k ruční výrobě a použití přírodních materiálů se může objednaný šperk nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.
Balení šperkuŠperk obdržíte v krásném balení.
Během navrhování ambaláže jsem se inspirovala perlovými odlesky. Zelenkavá barva evokuje jemný nádech perel, jejich tichý třpyt odráží delikátní stuha. Krabičky jsou pečlivě navrženy s ohledem na detail a kvalitu, aby se každé rozbalování šperků stalo radostným zážitkem.
Výroba a doba doručeníDoba výroby se liší podle typu šperku, předpokládaný čas výroby a termín doručení uvidíte u každého šperku nad tlačítkem "DO KOŠÍKU". Vyberete-li si v jedné objednávce šperky s různou dobou výroby, celkový termín odeslání se řídí šperkem s nejdelší dobou výroby.
Děkuji, že necháváte svůj šperk vzniknout v čase, který potřebuje.
| Kategorie: | Náušnice |
|---|---|
| Kategorie: | Náušnice, Všechny šperky |
| Materiál: | Zlato |
| Kolekce: | Neréa |
| Drahokam: | Perly |
| Materiál: | Zlato 585/1000 |
| Velikost základny náušnice: | 13x9 mm |
| Drahokam: | Perla přírodní sladkovodní |
| Typ perly: | Keshi |
| Velikost perly: | 9x11 mm |
| Hmotnost šperku: | 3,50 g (bude upřesněno po výrobě) |
| FAQ: | 11,12,1,10 |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.