Náušnice Mália kruhy
ZE STŘÍBRA A KESHI PEREL
Příběh a popis šperkuNáušnice Mália jsou hrou kontrastů – světla a stínu, lesku a matu, organického tvaru a čisté linie. Jemný kruh nese na jedné straně barokní perlu a na druhé její stín. Perla a kov spolu vytvářejí vyvážený celek, kde jeden prvek nechává vyniknout druhý. Šperk tak zachycuje myšlenku, že to, co z nás vyzařuje, má často i svůj odraz.
Ručně vyrobeno v ateliéru TEREZA CHÁ.
Vzhledem k ruční výrobě a použití přírodních materiálů se může objednaný šperk nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.
Balení šperkuŠperk obdržíte v krásném balení.
Během navrhování ambaláže jsem se inspirovala perlovými odlesky. Zelenkavá barva evokuje jemný nádech perel, jejich tichý třpyt odráží delikátní stuha. Krabičky jsou pečlivě navrženy s ohledem na detail a kvalitu, aby se každé rozbalování šperků stalo radostným zážitkem.
Výroba a doba doručeníDoba výroby se liší podle typu šperku, předpokládaný čas výroby a termín doručení uvidíte u každého šperku nad tlačítkem "DO KOŠÍKU". Vyberete-li si v jedné objednávce šperky s různou dobou výroby, celkový termín odeslání se řídí šperkem s nejdelší dobou výroby.
Děkuji, že necháváte svůj šperk vzniknout v čase, který potřebuje.
| Kategorie: | Náušnice |
|---|---|
| Kategorie: | Náušnice, Všechny šperky |
| Materiál: | Stříbro |
| Kolekce: | Neréa |
| Drahokam: | Perly |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Průměr kruhu: | 18,5 mm |
| Drahokam: | Perla přírodní sladkovodní |
| Typ perly: | Keshi |
| Velikost perly: | 8x14 mm |
| Velikost kovového prvku: | 10x14 mm |
| Hmotnost šperku: | 3 g |
| FAQ: | 11,12,1,10 |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.