Náušnice Mália řetízkové
ZE ZLATA A KESHI PEREL
Příběh a popis šperkuNáušnice Mália propojují jemnost světla s přirozenou kresbou keshi perly. Horní část svým měkkým tvarem připomíná stín, ze kterého vystupuje řetízek na jehož konci spočívá samotná perla jako jeho živý protipól.
Ručně vyrobeno v ateliéru TEREZA CHÁ.
Vzhledem k ruční výrobě a použití přírodních materiálů se může objednaný šperk nepatrně lišit od fotografie na e-shopu.
Balení šperkuŠperk obdržíte v krásném balení.
Během navrhování ambaláže jsem se inspirovala perlovými odlesky. Zelenkavá barva evokuje jemný nádech perel, jejich tichý třpyt odráží delikátní stuha. Krabičky jsou pečlivě navrženy s ohledem na detail a kvalitu, aby se každé rozbalování šperků stalo radostným zážitkem.
Výroba a doba doručeníDoba výroby se liší podle typu šperku, předpokládaný čas výroby a termín doručení uvidíte u každého šperku nad tlačítkem "DO KOŠÍKU". Vyberete-li si v jedné objednávce šperky s různou dobou výroby, celkový termín odeslání se řídí šperkem s nejdelší dobou výroby.
Děkuji, že necháváte svůj šperk vzniknout v čase, který potřebuje.
| Kategorie: | Náušnice |
|---|---|
| Kategorie: | Náušnice, Všechny šperky |
| Materiál: | Zlato |
| Kolekce: | Neréa |
| Drahokam: | Perly |
| Materiál: | Zlato 585/1000 |
| Velikost základny náušnice: | 13x9 mm |
| Drahokam: | Perla přírodní sladkovodní |
| Typ perly: | Keshi |
| Velikost perly: | 9x11 mm |
| Délka řetízku vč. perly: | 55 mm |
| Hmotnost šperku: | 4,50 g.(bude upřesněno po výrobě) |
| FAQ: | 11,12,1,10 |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.